ZŠ T. G. Masaryka
ZŠ T. G. Masaryka,Pyšely

Volná pracovní místa na pozici asistent pedagoga.

9. třída se s námi loučí

9. třída se s námi loučí

A tak šel čas...

Naše fotogalerie je na:  fotogalerie/9-trida-se-louci/

 

Proslovy

Vážená paní starostko, paní ředitelko, paní zástupkyně a všichni přítomní, sešli jsme se zde, abychom se s Vámi rozloučili a poděkovali Vám.

   Končí 9 překrásných, i když někdy nesnesitelných let na této škole. Vše to začalo 1. září 2013, kdy jsme se tu všichni sešli s kytkou v ruce, nedočkaví, co se bude dít dalších 9 let. Z vykulených bažantů se stali mazáci. Jenomže během přijímaček nás ta pýcha přešla, zas budeme bažanti. A navíc na úplně jiných školách a v úplně jiných třídách. Na tuhle etapu, co končí, asi nikdy nezapomeneme. Děkujeme všem, co s námi měli trpělivost.

   Protože jsme složeni ze 2 prvních tříd, chtěli bychom poděkovat paní učitelce Tissari, kterou jsme měli bohužel jen krátce. Také bychom chtěli poděkovat paní učitelce Bartošové, která nás převzala v druhé třídě a dovedla až do čtvrté. Děkujeme!

   Zhruba polovinu z nás měla od 1. do 5. třídy paní učitelka Vaculíková, která nám dala základy do života a starala se o nás jako o vlastní. Máme Vás rádi, paní učitelko. Děkujeme!

  Já bych chtěl za všechny , ale hlavně za sebe poděkovat Věrce Takáčové a říct jí, že na ni nikdy nezapomeneme. Děkujeme!

   Ve třetí třídě nám začala výuka angličtiny s paní učitelkou Křížovou. Na prvním stupni jsme k vám pociťovali velký respekt – ono nás to nepřešlo. Rádi bychom vám poděkovali za to, co jste nás naučila, a za to, že jste byla vždycky fér. Táhla jste to s námi od 3. třídy až do konce a za to Vám moc děkujeme.

   Paní učitelce Šaňkové, která některé z nás v sedmé třídě převzala, bychom chtěli poděkovat za její laskavost a za to, že jsme tu angličtinu přece jen zvládli. A že jsme se snažili, aby to neklaplo!

   We also wanna thank Mark for interesting and funny lessons. His sense of humor was sometimes akward  for us but he was always able to make us laught. We are glad that he was able to be here with us.

   Já tedy nevím, jestli mám mluvit o paní zástupkyni nebo o paní učitelce Linhartové. Poprvé jsme vás měli v páté třídě jako učitelku češtiny a poté na druhém stupni jako učitelku hudební výchovy. Mám pocit, že se mnou celá třída a škola bude souhlasit, že v obou rolích učitelky či zástupkyně jste výborná a můžeme být rádi, že jste tady s námi byla. Děkujeme!

   Paní učitelka Čásenská, kterou jsme měli jenom 1 rok, nás naučila, že i zeměpis je možné mít rád. Děkujeme!

   Chceme poděkovat paní ředitelce Práškové, která převzala zodpovědnost za naši milovanou základní školu. Přišla k nám do školy se spoustou nápadů a aktivit. Někteří jsme s ni jeli i do Chorvatska, což byl úžasný zážitek. Děkujeme!

   Moc bychom přáli našim mladším spolužákům, aby se zde znovu objevila paní učitelka Slancová. Nejenom proto, že nám cokoli dokázala  srozumitelně vysvětlit, ale hlavně proto, že k nám byla vždy přátelská a upřímná. A i přesto, že jsme ji měli jen jeden rok, nám neskutečně přirostla k srdci. Děkujeme!

   Paní učitelko Filipská, chtěla bych Vám za celou třídu poděkovat za hodiny matematiky. Jsme Vám vděční za tak pečlivou přípravu na přijímačky, že jsme je úspěšně zvládli. I když se nám po přijímačkách nechtělo nic moc dělat a občas už jste z toho byla zoufalá, i přesto jste to s námi nevzdala. Děkujeme!

   Chceme poděkovat panu učiteli Pilátovi za hodiny fyziky, chemie a příroďáku. Snad jsme vám nelezli moc na nervy, dalo se to vydržet, a že na nás budete vzpomínat v dobrém stejně jako my na vás. Jen bychom vám ještě rádi řekli, že u nikoho jiného jsme tolik známek neměli, takže jich bylo určitě dost. Děkujeme!

   Paní učitelko Pilátová, chci vám říct, že na vás nebudeme vzpomínat jenom jako na skvělou němčinářku, ale i jako na laskavého člověka, který se nám vždycky snažil porozumět. Děkujeme!

   Bylo by od nás nevděčné, kdybychom vynechali paní ředitelku Niklesovou. Vždycky s ní byla dobrá domluva, nikdy jsme se nebáli s něčím za ní přijít. Děkujeme!

   Tělocviky s paní učitelkou Valterovou vždycky rychle utekly. Z ničeho nedělala problém, pořád se smála. Děkujeme!

   My holky také chceme poděkovat paní učitelce Pohankové za zábavné a aktivní hodiny tělesné výchovy v 7. a 8.třídě, které jsme si moc užily a budeme na ně rády vzpomínat. Děkujeme!

   Také bychom chtěli poděkovat paní učitelce Jelínkové…Za to, jaká k nám byla, a že nás vždy podržela. Bohužel nás 3.3 opustila. To je to jediné, co se nám nelíbí a je nám líto. Myslím, že na ni můžeme vzpomínat jen v dobrém. Děkujeme!

   Chtěl bych poděkovat paní učitelce Žůčkové za to, že nás i přes pandemii dokázala dobře naučit přírodopis.  Děkujeme!

   Chtěli bychom poděkovat paní učitelce Pěkné, která nás převzala na občanskou výchovu a se kterou  jsme se setkávali už dřív. Děkujeme!

   Já bych chtěl poděkovat Kamilu Zachovi, který nás učil například chemii a díky němuž jsme zjistili, že se s panem učitelem Nechvátalem dá přežít celý druhý stupeň . Děkujeme!

   Rádi bychom poděkovali paní učitelce Bakešové, která nás převzala v 6. třídě na angličtinu. A která nám ukázala, jak může být hudebka hezká. Děkujeme!

   Také chceme poděkovat panu školníkovi Jirkovi, ke kterému jsme utíkali vždy, když jsme potřebovali pomoct. Děkujeme!

   Ještě bychom chtěli poděkovat učitelům, se kterými jsme se v poslední době setkávali pouze při suplování nebo o přestávkách na chodbách, ale udělali toho pro nás spoustu a za to jim dlužíme velké díky.

   Začneme paní učitelkou Chmelovou, která nás měla 1 rok na laKT a naučila nás základy německého jazyka v sedmé třídě. Děkujeme!

   Dále také panu učiteli Vyskočilovi, díky kterému jsme dosáhli  velkých úspěchů ve vybíjené. Děkujeme!

   A samozřejmě velké díky panu učiteli Teclovi, za ta skvělá a zábavná suplování. Respekt

   Nesmíme však zapomenout děkovat  těm, kteří na této škole už neučí. A to paní učitelce Koutníkové, paní učitelce Chalušové, panu učiteli Kováři, panu učiteli Navrátilovi a panu učiteli Fritschovi. Děkujeme!

   Rozhodně nechceme zapomenout poděkovat všem správním zaměstnancům – kuchařkám, uklízečkám, vrátným a vedoucí kuchyně paní Ivě Pěkné, kteří zde pro nás vytvářeli příjemné prostředí.

DĚKUJEME!

Aneta Mešková: Největší díky patří našemu třídnímu učiteli Ivošovi.

Marie Čápová: Prožili jsme s Vámi 5 let plných smíchu.

Michaela Hrušková: Nejdříve jste se před námi schovával.

Marek Krejbich: Ale to Vám moc dlouho nevycházelo, vždy jsme Vás našli.

Tomáš Bubeník: Byli jsme neřízené střely, které Vy jste dokázal ukočírovat.

Lucie Satrapová: Několikrát jste nám zachránil prdel.

Daniel Páša: Občas jsme Vám lezli na nervy.

Martin Zoubek: Ale nikdy Vám ti moc dlouho nevydrželo.

Simona Hrušková: Vždycky jste nám básnil o Třebíči.

Jan Pirochta: A nakonec jste nás tam tento rok vzal.

Kateřina Pěkná: Což byla ta nejlepší rozlučka, kterou jsme mohli mít.

Viktorie Dvorská: Na ty přezdívky rozhodně nezapomeneme.

Aneta Zoubková: A i přesto, že jste si z nás někdy utahoval a dělal legrácky.

Natálie Karásková: Jsme ve Vás měli velkou důvěru a nebáli se Vám cokoli říct.

Eliška Klimentová: Během naší cesty druhým stupněm jste nám se vším ohromně pomáhal.

Alžběta Kašpárková: A víme, že na Vás můžeme spolehnout, i když už nebudeme žáky této školy.

Albert Slavík: Díky Vám jsme se do školy těšili a ničeho jsme se nebáli (kromě Vás).

Adam Jireš: A žádný problém pro Vás nebyl tak velký, aby se nedal vyřešit.

Matěj Šiňor: Děkujeme Vám za všechno.

Sylva Havránková: Jednoduše, lepšího třídního učitele jsme si nemohli přát.

Lenka Peřinková: Máme Vás rádi a jak rád říkáte...

Všichni: Zdar jak sviňa!

 

Datum vložení: 3. 7. 2022 12:40
Datum poslední aktualizace: 3. 7. 2022 21:51
Autor: KP

Škola

    Vyučovací hodiny:
   1. hod.    8.00 - 8.45 
   2. hod.    8.55 - 9.40 
   3. hod.    10.00 - 10.45 
   4. hod.    10.55 - 11.40 
   5. hod.    11.50 - 12.35 
   6. hod.    12.45 - 13.30 
   7. hod.    13.40 - 14.25 
   8. hod.    14.35 - 15.20 

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když pálí srpen, bude pálit i víno.

Pranostika na akt. den

Málo plodů v srpnu, málo včel z jara.