ZŠ T. G. Masaryka
ZŠ T. G. Masaryka,Pyšely

11. 3.- 17. 3. 2024 – jarní prázdniny - provoz školy přerušen

10. 4. 2024 - Zápis do 1. tříd

Atletická všestrannost ve Vlašimi 2019

Atletická všestrannost ve Vlašimi 2019

Atletická všestrannost žáků a žákyň 1. až 5. tříd ve Vlašimi dne 2. 10. 2019

Velký úspěch zažili v této soutěži žáci naší školy. Zúčastnila se dvě družstva, z nichž jedno získalo úžasné 1. místo. GRATULUJEME a děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy!!!

Složení týmu A:

  • Jan Medřický – 1. B
  • Sofie Truhlářová – 1. B
  • Matouš Prchlík – 2. B
  • Mariana Hegnerová – 2. B
  • David Zoubek – 3. třída
  • Tereza Köhlerová - 3. třída
  • Daniel Gončar – 4. A
  • Sandra Surmajová – 4. A
  • Vojta Moravec – 5. B
  • Rozálie Sitná – 5.A
  • Osobní rekordy:

Celkové pořadí jednotlivců (do 3. místa):

1. třídy

  • 1. místo – Matěj Smrčka (tým B)
  • 3. místo – Jan Medřický
  • 3. místo – Sofie Truhlářová

2. třídy

  • 1. místo – Mariana Hegnerová

4. třídy

  • 3. místo – Laura Daciu (tým B)

5. třídy

  • 1. místo – Vojta Moravec
  • 2. místo – Rozálie Sitná
  • 3. místo – Ela Walderová (tým B)

Jednotlivci – míček:

  • 1. místo – Jan Medřický (1.B)
  • 1. místo – Mariana Hegnerová (2. B)
  • 3. místo – Vojta Moravec (5. B)

Jednotlivci – dálka:

  • 2. místo – Matěj Smrčka (1. B)
  • 3. místo – Mariana Hegnerová (2. B)
  • 3. místo – Tereza Köhlerová (3. tř.)
  • 3. místo – Laura Daciu (4. A)
  • 1. místo – Vojta Moravec (5. B)
  • 2. místo – Ela Walderová (5. B)
  • 3. místo – Rozálie Sitná (5. A)

Jednotlivci – 50 m běh:

  • 2. místo – Matěj Smrčka (1.B)
  • 3. místo – Sofie Truhlářová (1.B)
  • 1. místo – Sandra Surmajová (4.A)
  • 3. místo – Laura Daciu (4.A)
  • 3. místo – Daniel Gončar (4.A)
  • 1. místo – Rozálie Sitná (5.A)
  • 1. místo – Vojta Moravec (5.B)
  • 2. místo – Ela Walderová (5.B)
Datum vložení: 2. 10. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 27. 2. 2022 15:27

Škola

    Vyučovací hodiny:
   1. hod.    8.00 - 8.45 
   2. hod.    8.55 - 9.40 
   3. hod.    10.00 - 10.45 
   4. hod.    10.55 - 11.40 
   5. hod.    11.50 - 12.35 
   6. hod.    12.45 - 13.30 
   7. hod.    13.40 - 14.25 
   8. hod.    14.35 - 15.20 

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Březen - za kamna vlezem.

Pranostika na akt. den

Eudokie příznivá, ale blátivá.