Kontakt

Kontakt

Základní škola T. G. Masaryka, příspěvková organizace

Pražská 168
251 67 Pyšely

IČ: 43750699
BÚ: 471 120 287/0100
ID datové schránky: 99rfqq9

Ředitelka školy: Mgr. Milena Prášková
tel.: 323 647 185, 725 757 190, 603 399 095
zspysely@zspysely.cz

Telefony: kancelář: +420 323 647 215
školní jídelna: +420 725 836 530
vrátnice: +420 326 322 844
družina: +420 326 307 251

Jméno a příjmení email telefon Funkce
Mgr. Milena Prášková Milena.Praskova@zspysely.cz 725 757 190, 603 399 095 ředitelka
Mgr. Martina Linhartová Martina.Linhartova@zspysely.czmmlinhartovi@seznam.cz 323 647 215 zástupkyně ředitelky
Marek Vyskočil Marek.Vyskocil@zspysely.cz třídní učitel 2.A
PaedDr. Ilona Vaculíková Ilona.Vaculikova@zspysely.cz třídní učitelka 2.B
Ingrid Cholevová Ingrid.Cholevova@zspysely.cz třídní učitelka 3.A
Bc. Kristina Valterová Kristina.Valterova@zspysely.cz třídní učitelka 3.B
Mgr. Jitka Bartošová Jitka.Bartosova@zspysely.cz třídní učitelka 4. třídy
Mgr. Monika Bakešová Monika.Bakesova@zspysely.cz třídní učitelka 1.B
Mgr. Eva Chmelová Eva.Chmelova@zspysely.cz třídní učitelka 5.B
Mgr. Eva Rezková Eva.Rezkova@zspysely.cz třídní učitelka 1.A
Bc. Šárka Koutníková Sarka.Koutnikova@zspysely.cz třídní učitelka 5.A
Hana Hanousková Hana.Hanouskova@zspysely.cz 734 542 314 asistentka pedagoga, vychovatelka
PhDr. Ivo Nechvátal Ivo.Nechvatal@zspysely.cz třídní učitel 8. třídy
Ing. Markéta Filipská Marketa.Filipska@zspysely.cz třídní učitelka 9. třídy
Mgr. Jana Křížová Jana.Krizova@zspysely.cz třídní učitelka 6.B
Ing. Zdeněk Choleva Zdenek.Choleva@zspysely.cz učitel
Ing. Věra Takátsová Vera.Takatsova@zspysely.cz učitelka, asistentka pedagoga
Klára Pěkná Klara.Pekna@zspysely.cz 604 260 491 vedoucí vychovatelka
Hana Slámová Hana.Slamova@zspysely.cz 604 314 302 vychovatelka, asistentka pedagoga
Bc. Daniela Boučková Daniela.Bouckova@zspysely.cz 731 455 576 vychovatelka, asistentka pedagoga
Radka Pohanková Radka.Pohankova@zspysely.cz asistentka pedagoga
Pavlína Muchová Pavlina.Muchova@zspysely.cz učitelka, asistentka pedagoga
Bc. Lenka Kaválková Lenka.Kavalkova@zspysely.cz asistentka pedagoga
Mgr. Irena Jelínková Irena.Jelinkova@zspysely.cz třídní učitelka 7. třídy
Ing. Jitka Spálená Jitka.Spalena@zspysely.cz asistentka pedagoga
Iva Pěkná ivapekna@centrum.cz vedoucí školní jídelny
Mgr. Andrea Šaňková Andrea.Sankova@zspysely.cz učitelka AJ