<br>Keramický kroužek

Práce keramického kroužku

KERAMICKÝ  KROUŽEK

pod vedením paní A. Vrabcové

Podívejte se na tu krásu:

2014

Nová keramická pec už čeká v keramické dílně na odborné zapojení. Všichni si ji můžete prohlédnout  během Dne otevřených dveří 11. září 2014 v podvečerních hodinách.

Již během loňského roku mě paní Andrea Vrabcová, vedoucí keramického kroužku, upozorňovala na dosluhování stávající keramické pece. Po dohodě s panem starostou coby zástupcem zřizovatele se začalo uvažovat o nové peci. Protože nebylo na co čekat, pan starosta pec pořídil již během letošních prázdnin. Naše krasavice byla vyrobena firmou ROHDE, má objem 170 litrů a pojme tak mnohem větší množství výrobků než ta předešlá s objemem 50 litrů, která již dosloužila a při odvozu se doslova rozsypala.

Vážení rodiče, chtěla bych vám poděkovat za finanční přispění buď prostřednictvím KRPŠ nebo sbírkou na školní akademii. Nová pec stála 109 tis. Kč. Hodnota všech peněžních darů od vás představuje 31 000,- Kč. Zbytek finančních prostředků poskytlo město.

Keramický kroužek je mezi dětmi velmi oblíbený, navštěvuje ho zhruba třetina všech žáků. Proto pan starosta doporučil tuto větší pec. Přijďte se na ni podívat :-).

Mgr. Iva Niklesová, ředitelka školy