<br>KERAMICKA a FUSING

1x týdně 1 vyuč.hodina
Dny a časy podle dohody s rodičem
Skupina max.7 dětí
Počet skupin dle počtu přihlášených
2050 Kč za 15 lekcí v pololetí
Hodina mnou zrušená bude nahrazena
Přihlášky prosím během září na tel.603208828 nebo emailem na vrabcovaa@email.cz

FUSING = spékání skla ve školní dílně rok 2021/2021

Fusing1: říjen-prosinec
Fusing2: leden-březen
Fusing3: duben-červen
1x týdně 60 minut
Dny a časy podle dohody s rodičem
Ve skupině max 4 děti
Kroužek je určen pro pečlivé děti 5.-9. třídy (každý bude vybaven ochrannými brýlemi, rukavicemi a svým řezákem skla.)
Každé pásmo fusingu 2150 Kč za 10 lekcí
Hodina mnou zrušená bude nahrazena
Přihlášky prosím během září na tel.603208828 nebo emailem na vrabcovaa@email.cz

Ukázky výrobků z keramiky a fusingu na pyselska-keramika.webnode.cz

Odkaz na webové stránky keramického kroužku

Práce keramického kroužku

KERAMICKÝ  KROUŽEK

pod vedením paní A. Vrabcové

Podívejte se na tu krásu:

2014

Nová keramická pec už čeká v keramické dílně na odborné zapojení. Všichni si ji můžete prohlédnout  během Dne otevřených dveří 11. září 2014 v podvečerních hodinách.

Již během loňského roku mě paní Andrea Vrabcová, vedoucí keramického kroužku, upozorňovala na dosluhování stávající keramické pece. Po dohodě s panem starostou coby zástupcem zřizovatele se začalo uvažovat o nové peci. Protože nebylo na co čekat, pan starosta pec pořídil již během letošních prázdnin. Naše krasavice byla vyrobena firmou ROHDE, má objem 170 litrů a pojme tak mnohem větší množství výrobků než ta předešlá s objemem 50 litrů, která již dosloužila a při odvozu se doslova rozsypala.

Vážení rodiče, chtěla bych vám poděkovat za finanční přispění buď prostřednictvím KRPŠ nebo sbírkou na školní akademii. Nová pec stála 109 tis. Kč. Hodnota všech peněžních darů od vás představuje 31 000,- Kč. Zbytek finančních prostředků poskytlo město.

Keramický kroužek je mezi dětmi velmi oblíbený, navštěvuje ho zhruba třetina všech žáků. Proto pan starosta doporučil tuto větší pec. Přijďte se na ni podívat :-).

Mgr. Iva Niklesová, ředitelka školy