Jarní zpívání 2019

Pěvecká soutěž Jarní zpívání se v letošním roce konala ve čtvrtek 9. 5. 2019. Zpěváčků se přihlásilo 45. Nejstarším soutěžícím byl žák 8. třídy Miroslav Choleva, který svým osobitým projevem pobavil porotu i ostatní soutěžící. Doslova nás rozesmál až k slzám. Za tento výkon získal zvláštní ocenění. Nejlepší výkon podala žákyně 5. třídy, Natálka Barešová, která zpívala čistě, s výrazem a přiměřenou dynamikou. Písně skutečně „prožila“.

Žáci soutěžili ve čtyřech kategoriích – 1. třída, 2. a 3. třída, 4. a 5. třída a 2. stupeň. Na ty nejlepší čekala sladká odměna v podobě krásného, stylově zdobeného dortu. Tyto ceny pro vítěze každoročně zajišťuje KRPŠ a na výrobě dortů letos pracovala paní Lenka Černá ve spolupráci s pekárnou a kavárnou Neveklov. Děkujeme.

A jak to nakonec dopadlo?

Kategorie 1. třída

1. místo     Filip Spálený, 1.B

2. místo       David Hruška, 1.B

Tereza Pěkná, 1.A

3. místo       Karin Talian, 1.A

Jan Zamrazil, 1.B

Štefan Oravec, 1.B

Kategorie 2. a 3. třída

1. místo     Rosalie Vlčková, 2. tř.

2. místo       Hynek Brchel, 2. tř.

Nela Bakešová, 2.A

3. místo       Petr Zajíček, 2. tř.

Veronika Lehečková, 3.A

Kategorie 4. a 5. třída

1. místo    Natálie Barešová, 5.tř.

2. místo      Kateřina Cartiová, 4.A

3. místo      Alena Pohanková, 4.A

Kategorie 2. stupeň

1. místo    Sofie Lorenčíková, 7.tř.

2. místo      Lucie Satrapová, 6. tř.

3. místo      Štěpánka Horáková, 7. tř.

Děkuji dětem za jejich výkony a úsilí, které přípravě na soutěž věnovaly, a děkuji také všem pedagogům, kteří byli dětem nápomocni a na přípravě žáků i celé soutěže se podíleli.

Iva Niklesová

Jarní zpívání 2019 - FOTO

Jarní zpívání 2018

Pěvecká soutěž Jarní zpívání se v letošním roce konala v úterý 29. 5. 2018. Zpěváčků se přihlásilo 40. Nejstarší byli z 6. třídy. Dva soutěžící se dokonce doprovodili na hudební nástroj – Natálie Hůlková ze 4. třídy na ukulele a Adam Jireš z 5.A na kytaru. Žáci soutěžili ve třech kategoriích – 1. třída, 2. a 3. třída a 4. až 9. třída. Na ty nejlepší čekala sladká odměna v podobě krásného, stylově zdobeného dortu. Tyto ceny pro vítěze každoročně zajišťuje KRPŠ a pekla je paní Kateřina Holubářová. Děkujeme.

A jak to nakonec dopadlo?

Kategorie 1. třída

1. místo       Rosálie Vlčková

2. místo       Tereza Köhlerová

3. místo       Petr Zajíček

Kategorie 2. a 3. třída

1. místo       Kateřina Cartiová, 3. A

2. místo       Alena Pohanková, 3.A

Veronika Lehečková, 2.A

3. místo       Kamila Tichá, 3.A

Ela Zamrazilová, 3.A

Nela Bakešová, 2.A

Kategorie 4. až 9. třída

1. místo       Aneta Mešková, 5.B

Nela Breburdová, 6. tř.

2. místo      Natálie Hůlková, 4. tř.

Štěpánka Horáková, 6. tř.

3. místo      Natálie Barešová, 4. tř.

Tomáš Köhler, 4. tř.

Sofia Lorenčíková, 6. tř.

Iva Niklesová